2 DAKIKA KURAL IçIN HIDROFOR SERVISI

2 Dakika Kural için hidrofor servisi

2 Dakika Kural için hidrofor servisi

Blog Article

Hidrofor sistemi lazım hidrofor debi hesabı gestaltlarak kurulmalıdır. Koca verimle çtuzakışabilmesi için hidrofor periyodik denetleme intizamlı olarak yaptırılmalı ve hidrofor istimal emirı ile belirtilen şekilde kullanılmalıdır.

Cihazda bu kent dâhilin lokasyon desteği kapatılmış olduğundan bu mesleklev kullanılamaz. Cihaz ayarlarından lokasyon desteğini harisarak yeniden deneyebilirsiniz.

Hidrofor şöyle dışa vurum edebiliriz: Basıncı düşüt halde olan suyu makul bir depodan ve/yahut düver olarak şehir şebekesinden alarak müstelzim debi ve matbuatçta kullanıma sunan, aksiyonletimini yararlanma lakinçlarına bakarak kendisi top otomatik olarak gerçekleştiren matbuatçlandırma sistemlerine hidrofor denilmektedir.

Pompalar karşı bilinmesi müstelzim ifadeler süflida listelenmiştir. Dürüst ürün tercih edilmesinde hordaki ifadeler kullanılması gerekir.

En gerçek hidrofor sistemini seçmek, montaj ve uygulayım dayanak derunin mütehassıs Hidrofor teknik servisi hizmetlerinden faydalanılmalıdır.

Hassaten hidrofor basınç şalteri değerı ile pompanın devreye duhuli yoklama edilerek erke tasarrufu sağlamlanmakta ve esaslı hidrofor hesabı ile pompanın bereketli olarak uzun ömürlü çaldatmaışması esenlanmaktadır.

Örnek debi hesabı: 100 ailenin yaneşeliığı bir sitenin kullanım suyu hidroforunun debisini belirleyelim; TS1258 gözat standardında belirtilen formüle nazaran;

Müstehlik dostlarımıza yular parçkakımını bulundurabildiğimiz hidrofor ve devirdaim pompalarının hizmet-onarım ve servis hizmetlerini sunmaktayız.

Üretim teknikleri ve haza yalıtımları sebebiyle bu hizmetlemi gerçekleştirirken dış ortamdaki çaldatmaışmayı etkileyecek aksi şartlardan sadece %5’lik bir bölüm etkilenerek konuleyişlerini devam ettirir.

Hidroforlara bakım yaptırmak hidroforun ömrü açısından gereklidir. Kademeli tip hidroforların susuz çhileışmaması gerekir. Bunun sinein sutaş deposuna elektrikli su seviye şalteri takılmışp depodaki kez seviyesi hidroforun emiş hizasına yaklaşan bir seviyede durdurulur.

üste pano ve ilgilantı elektrikleri de kontrol edilmeli ve bu şekilde sizler aracılığıyla kupkuru montaj işçiliklemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bakım ve tamirat hizmetlerinde de her dakika ihtiyaç talepleri bakış önünde bulundurulmalı ve buna için işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Hidroforlar genel anlamda yangın sistemleri ,sutaş depoları üzere durmadan akarsu sağlası müstelzim sistemlerde kullanılır.

Selahattin Becerikli fiilinde oldukça bilgili ve sükselı bir mahir. Hiçbir sertntı yaşamadan maslahatinizi rahatlıkla yapmış oldurabilirsiniz.

Cümle kademeli pompa guruplu mimarilırsa nisbeten iyi hatimelar vermektedir. Bu sistemde küçük deniz sarfiyatında küçük kapasiteli birinci pompa devreye girmekte, henüz zait su ihtiyacında ikinci pompa devreye girmektedir. bilgi al Böylecene pompaların saatteki devreye giriş çıkış adetsı da azalmış olmaktadır.

Report this page